Ikea Koppang - Фиокар со 3 фиоки

Код на Производот: 9554

Достапност:Има на залиха

6,390 ден 6,390
Ширина: 90 см Длабочина: 46 см Висина: 83 см Материјал: Иверица Тежина: 31 кг Шифра: 103.859.50 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.