Ikea Krabb - Сет огледала

Код на Производот: 9932

Достапност:Има на залиха

1,090 ден 1,090
Сет од четири парчиња кои можете сами да ги поставите како што сакате и на било кое место во Вашиот дом. Внесете топлина и стил брзо и едноставно. Димензии на едно парче: 44 х 40 cm * Сетот содржи 4 парчиња. Шифра: 251.625.00 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.