Ikea Lack - Ѕидна полица 110 х 26 cm

Код на Производот: 9356

Достапност:Има на залиха

1,050 ден 1,050
Димензии: Должина: 110 cm Длабочина: 26 cm Дебелина: 5 cm Материјал: Иверица Боја: Бела Тежина: 4 kg Максимална тежина: од 5 до 15 kg, во зависност од ѕидната површина каде што се поставува Шифра: 902.821.80 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.