Ikea Lack - Клуб маса 90х55 cm

Код на Производот: 8811

Достапност:Има на залиха

2,190 ден 2,190
Должина: 90 см Ширина: 55 см Висина: 45 см Материјал: Иверица Тежина: 9.42 кг Димензии на пакувањето: 92 х 66 х 7 см Шифри: - Црна/кафена: 401.042.94 - Бела: 904.499.05 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.