Ikea Lack - Клуб маса (Д) 118х78 cm

Код на Производот: 10759

Достапност:Има на залиха

3,360 ден 3,360
Должина: 118 см Ширина: 78 см Висина: 45 см Материјал: Иверица Тежина: 16.92 кг Димензии на пакувањето: 139 х 78 х 45 см Шифра: 404.315.35 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.