Ikea Lack TV - ТВ комода 149x55x35 cm

Код на Производот: 10120

Достапност:Има на залиха

4,990 ден 4,990
Ширина: 149 см Длабочина: 55 см Висина: 35 см Максимална тежина: 65 кг Материјал: Иверица Димензии на пакувањето: 151 х 72 х 11 см Тежина: 22 кг Шифрa: 204.500.87 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.