Ikea LACK Ѕидна полица

Код на Производот: 602.821.86

Достапност:Има на залиха

3,490 ден 3,490
Код на производ:602.821.86

Карактеристика на прозиводот;
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 30 см
> Длабочина: 28 см
> Висина: 190 см
> Макс. тежина: 25 кг
> Макс. оптоварување / полица: 3 кг

Димензии на пакувањето:
> Должина: 192 см
> Ширина: 32 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 15.05 кг 
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот