Ikea Lack Ѕидна полица

Код на Производот: 404.305.88

Достапност:Има на залиха

590 ден 590
Код на производ:404.305.88

Карактеристики на производите:
Материјал: иверица, лесонит, ивица од пластика, акрилна боја
Боја: црна

Димензии на производот
Должина: 30 см
Длабочина: 26 см
Висина: 5 см
Макс. тежина: 3 кг

Димензии на пакетот:
Должина: 30 см
Ширина: 20 см
Висина: 5 см
Бруто тежина: 0,86 кг 
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.