Ikea Laiva - Полица

Код на Производот: 9197

Достапност:Има на залиха

2,450 ден 2,450
Уникатна и стилска полица за модерен ентериер соодветна за мали простории. Ширина: 62 см Длабочина: 24 см Висина: 165 см Максимална тежина на еден рафт: 15 кг Материјал: Иверица Боја: Црно-кафена * Полицата треба да биде соодветно прицврстена за ѕидот според упатството за да биде стабилна. Шифра: 401.785.91 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.