Ikea Leirvik - Двоен кревет

Код на Производот: 9471

Достапност:Има на залиха

12,990 ден 12,990
Прекрасен и елегантен двоен кревет кој ќе донесе нежност во секоја спална. Металната рамка придонесува за Вашата спална да изгледа луксузно, а големината на креветот е идеална за помали простории. Димензии: Должина: 209 cm Ширина: 168 cm Висина: 98 cm * Погоден за душек со димензии: 160 х 200 cm (не е вклучен) Материјал: Метал Боја: Бела * Кон креветот е вклучен латофлекс. Шифра: 590.066.46 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.