Ikea Lindved - Помошна масичка

Код на Производот: 10762

Достапност:Има на залиха

1,690 ден 1,690
Ширина: 50 см Висина: 68 см Тежина: 4.62 кг Шифра: 004.338.95 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.