Ikea Losjon - Закачалки

Код на Производот: 10760

Достапност:Има на залиха

550 ден 550
Во пакетот добивате 5 закачалки Шифра: 902.257.93 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.