Ikea Malm - Фиокар со 6 фиоки

Код на Производот: 10486

Достапност:Има на залиха

9,990 ден 9,990
Ширина: 80 cm Длабочина: 48 cm Висина: 113 cm Материјал: Иверица Тежина: 15 kg Шифра: 904.036.05 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.