Ikea Mammut - Детска масичка

Код на Производот: 10482

Достапност:Има на залиха

2,190 ден 2,190
Должина: 77 см Ширина: 55 см Висина: 48 см Материјал: Полипропиленска пластика Тежина: 1 кг Димензии на пакувањето: 75 х 10 х 10 см Шифра: 603.651.67 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.