Ikea Mammut - Сина Детска масичка

Код на Производот: 10824

Достапност:Има на залиха

2,190 ден 2,190
Должина: 77 см Ширина: 55 см Висина: 48 см Материјал: Полипропиленска пластика Тежина: 1 кг Димензии на пакувањето: 75 х 10 х 10 см Шифри и бои: - Црвена: 603.651.67 - Бела: 503.651.77 - Светло сина НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.