Ikea Marius Столче/табуретка - Црно

Код на Производот: 101.356.59

Достапност:Нема на залиха

 

Код на производ:101.356.59

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал, пластика
 > Боја: црна
 > Тестирано со: 100 кг

Димензии на производот

 > Седиште, дијаметар: 32 см
 > Ширина: 40 см
 > Седиште, висина: 45 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
 > Должина: 46 см
 > Ширина: 43 см
 > Висина: 5 см
 > Бруто Тежина: 2,00 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.