IKEA MICKE Биро 105 х 50 cm

Код на Производот: 80213074

Достапност:Има на залиха

6,690 ден 6,690

Карактеристики на производот:

   • Ширина: 105 cm
   • Длабочина: 50 cm
   • Висина: 75 cm
   • Максимална тежина: 50 kg
   • Димензии на пакување: должина 111 cm ширина 76 cm висина 11 cm
   • Бруто тежина: 37,00 kg
   • Материјал: Иверка
   • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа
   • Шифра на производот 80213074

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.