IKEA MICKE Биро 142 х 50 cm

Код на Производот: 90214308

Достапност:Има на залиха

6,590 ден 6,590

Карактеристики на производот:

 • Ширина: 142 cm
 • Длабочина: 50 cm
 • Висина: 75 cm
 • Максимална тежина: 50 kg
 • Димензии на пакување: Должина 146 cm Ширина 52 cm Висина 9 cm
 • Бруто тежина: 24.98 kg
 • Материјал: Иверка
 • Боја: Бела
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа
 • Шифра на производот 90214308

  НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.