Ikea Micke - Биро 73x50x75 cm

Код на Производот: 302.130.76

Достапност:Има на залиха

3,260 ден 3,260
Код на производ:302.130.76

Карактеристики на производот:
  • Материјал:  челик / медијапан
  • Боја:  бела
Димензии на производот:
  • Ширина: 73 cm
  • Длабочина:  50 cm
  • Висина: 75 cm 

 Димензии на пакувањето: 

  • Должина: 78 cm
  • Ширина: 52 cm
  • Висина: 12 cm
  • Број пакети: 1
  • Бруто тежина на пакувањето: 20 kg