Ikea Mojlighet - Платнен организер

Код на Производот: 10415

Достапност:Има на залиха

660 ден 660
Платнен организер кој идеално се вклопува во секоја детска соба. Истиот лесно се поставува на рамката на креветот и овозможува лесен пристап и организација. Организерот има шест џеба со различна големина. Димензии: 75 х 27 cm Материјал: 100% Полиестер Шифра: 804.213.89 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.