Ikea Morgonmal - Декоративни додатоци за корниз

Код на Производот: 10123

Достапност:Има на залиха

490 ден 490
Должина: 8 cm Материјал: Полистиренска пластика Боја: Црна * Пакувањето содржи два додатоци. Шифра: 403.005.96 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.