Ikea Napen - Додаток кон држач за облека

Код на Производот: 9934

Достапност:Има на залиха

690 ден 690
Со овој додаток кон држачот за облека ќе бидете сигурни дека Вашиот планираната модна комбинација ќе биде спремна во секое време. Одделете ги сите потребни аксесоари и бидете спремни! Идеално за деца кои уживаат во модата и сакаат да креаираат свој стил. Димензии: Висина: 48 см Материјал: 100% Полистер Шифра: 403.333.99 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.