Ikea Napen - Држач за облека 77x127 cm

Код на Производот: 9922

Достапност:Има на залиха

1,590 ден 1,590

Ikea Napen - Држач за облека

 

Димензии:

77 х 127 cm

Држач за облека кој ќе Ви овозможи да го припремите тоалетот на време. Идеален за секојдневните тоалети или за специјални пригоди, како родендени, настапи, маскенбал, или едноставно да приредите незаборавна модна забава за Вашите најмали модни креатори. ** Додатокот лесно се склопува и можете лесно да го поставите или извадите, во зависност од Вашите потреби и видот на тоалетот. Димензии: Минимална висина: 77 cm Максимална висина: 127 cm Материјал: челик Шифра: 402.379.15 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.