Ikea Nissedal - Огледало

Код на Производот: 10416

Достапност:Има на залиха

2,050 ден 2,050
Практично и модерно огледало со бела рамка, идеален избор за помали простории. Поставете го на посакуваната висина и создадете модерен амбиент. Димензии: 40 х 150 cm Шифра: 303.203.16 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.