Ikea Norberg Ѕидна маса со паѓачки врв

Код на Производот: 301.805.04

Достапност:Има на залиха

3,290 ден 3,290
Код на производ:301.805.04

Карактеристики на прозиводот:
> Материјал: челик, пластика
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 74 см
> Длабочина: 60 ​​см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 76 см
> Ширина: 47 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 8,88 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.