Ikea Omsorg - Лажица за обувки

Код на Производот: 9926

Достапност:Има на залиха

250 ден 250
Димензии: 60 х 5,5 см Материјал: полипропиленска пластика Шифра: 404.212.30 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.