Ikea Pinnig - Закачалка со три полици

Код на Производот: 9064

Достапност:Има на залиха

7,290 ден 7,290
Закачалка со три полици. Ширина: 90 см Длабочина: 37 см Висина: 193 см Материјал: Челик Тежина: 20 кг Димензии на пакувањето: 148 х 45 х 8 см Шифра: 203.297.89 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.