Ikea PS Fangst - Висечки организер со шест прегради

Код на Производот: 9928

Достапност:Има на залиха

690 ден 690
Димензии: Должина: 168 cm Дијаметар: 29 cm Шифра: 504.213.43 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.