Ikea Rast - Фиокар со 3 фиоки

Код на Производот: 8822

Достапност:Има на залиха

3,090 ден 3,090
Ширина: 62 см Длабочина: 30 см Висина: 70 см Материјал: Дрво Тежина: 14.5 кг Димензии на пакувањето: 80 х 62 х 7 см Шифра: 753.057.09 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.