Ikea Rodhake - Балдахин

Код на Производот: 10330

Достапност:Има на залиха

1,190 ден 1,190

Должина: 56 cm
Ширина: 16 cm
Тежина: 500 gr
Материјал: Полиестер

Шифра: 604.402.23

*** Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот