Ikea Ronnskar - Mетална сталажа 103 cm

Код на Производот: 10765

Достапност:Има на залиха

2,560 ден 2,560
Ширина: 42 cm Длабочина: 40 cm Висина: 103 cm Шифра: 100.937.63 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.