Ikea Ronnskar - Висока метална сталажа

Код на Производот: 10764

Достапност:Има на залиха

3,360 ден 3,360
Ширина: 37 cm Длабочина: 37 cm Висина: 176 cm Шифра: 600.937.65 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.