Ikea Sammanhang - Украсна полица

Код на Производот: 9917

Достапност:Има на залиха

4,490 ден 4,490
Ikea Sammanhang - Украсна полицаДимензии: Висина: 50 cm Ширина: 35 cm Длабочина: 35 cm Материјал: челик, стакло Шифра: 204.123.78 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.