Ikea Silvertopp - Јорган со разладувачки ефект

Код на Производот: 10413

Достапност:Има на залиха

690 ден 690
Јорган кој нуди вистински комфор и удобност со тоа што овозможува одржување на оптимална температура во текот на ноќта. Го намалува ноќното потење и дозволува воздухот слободно да циркулира. Димензии: 200 х 150 cm Материјал: Полиестер 100%, полипропилен 100% Одржување: Може да се пере во машина за перење на алишта на 60 степени. Шифра: 404.242.24 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.