Ikea Skubb - Висечки организер со 6 прегради

Код на Производот: 9930

Достапност:Има на залиха

990 ден 990
Димензии: Ширина: 35 cm Длабочина: 45 cm Висина: 125 cm Материјал: 100% Полиестер Шифра: 002.458.80 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.