Ikea Smila Stjarna - Ѕидна светилка

Код на Производот: 10143

Достапност:Има на залиха

999 ден 999
Димензии: 28 х 7 cm Должина на кабел: 2,2 m Материјал: Полипропиленска пластика Шифра: 900.108.77 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.