Ikea Sniglar - Дрвено бебешко креветче

Код на Производот: 10419

Достапност:Има на залиха

4,800 ден 4,800
Бебешко креветче од буково дрво кое ќе внесе топлина во секоја детска или спална соба. Можете да го поставите според Вашите потреби на две различни нивоа, со што ќе го продолжите времето на користење. Димензии: 124 х 66 х 80 cm Материјал: буково дрво Максимална тежина: до 20 kg * Наменето за душек со димензии 120 х 60 cm Шифра: 302.485.37 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.