Ikea Strala - Светилка Сина ѕвезда

Код на Производот: 10460

Достапност:Има на залиха

1,200 ден 1,200
Украсете го Вашиот дом со уникатните светилки на Ikea. Одличен избор за празници и прослави или едноставно псотавете ги таму каде што сакате да внесете топлина и уникатен светлосен амбиент. Должина на кабелеот: 4 m Димензии на абажур: 70 cm Материјал на абажур: Картон Шифра: 704.409.15 203.664.04 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.