Ikea Strouman Подна ламба

Код на Производот: 003.236.94

Достапност:Има на залиха

1,090 ден 1,090
Код на производ:003.236.94

Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, хартија
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Висина: 55 см
> Абажур, дијаметар: 32 см
> Кабел, должина: 2,1 м

Димензии на пакетот:
> Должина: 36 см
> Ширина: 35 см
> Висина: 9 см
Бруто тежина: 1,14 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.