Ikea Teodores - Столица

Код на Производот: 10487

Достапност:Има на залиха

2,560 ден 2,560
Максимална тежина: до 110 kg Димензии: 46 х 54 х 80 cm Димензии на седиште: 40 х 37 х 45 cm Материјал: Полипропиленска пластика Димензии на пакувањето: 78 х 45 х 7 cm Тежина: 5 kg Шифра: 903.509.37 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.