Ikea Tilkort - Јорган со разладувачки ефект

Код на Производот: 10410

Достапност:Има на залиха

1,690 ден 1,690
Јорган кој нуди вистински комфор и удобност со тоа што овозможува одржување на оптимална температура во текот на ноќта. Го намалува ноќното потење и дозволува воздухот слободно да циркулира. Димензии: 200 х 240 cm Одржување: Може да се пере во машина за перење на алишта на 60 степени. Шифра: 302.718.63 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.