Ikea Tjusig - Полица за чевли

Код на Производот: 9472

Достапност:Има на залиха

2,090 ден 2,090
Ширина: 79 см Длабочина: 32 см Висина: 37 см Материјал: Дрво, Не'рѓосувачки челик Шифра: - Црна боја: 101.526.39 - Бела боја: 301.526.38 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.