Ikea Vurm Држач за шишиња

Код на Производот: 300.557.60

Достапност:Има на залиха

990 ден 990
Код на производ:300.557.60

Карактеристики на производот:
> Материјал: нерѓосувачки челик
> Боја: сива

Димензии на производот:
> Ширина: 12 см
> Длабочина: 10 см
> Висина: 45 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 45 см
> Ширина: 12 см
> Висина: 10 см
Бруто тежина: 0,60 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот