Intex 28002 Сет за чистење базен

Код на Производот: intex-28002

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 999 ден 999
INTEX 28002 СЕТ за чистење на базен
Наменета за чистење на базени со дијаметар до 488cm
Дијаметар на телескопска рачка: 239cm 
Бренд: INTEX