Intex 28602 Филтер пумпа

Код на Производот: intex-28602

Достапност:Има на залиха

1,990 ден 1,990
INTEX 28602 Филтер пумпа,
Капацитет: 1140 литри на час
Наменета за базени до 3,5 метри големина
Користи HEPA филтер ТИП H (вклучен во пакувањето)
Бренд: INTEX