INTEX Детски Базен 57470 157х157х122 со ГРАТИС ПУМПА

Код на Производот: 57470

Достапност:Нема на залиха

2,290 ден 1,590 ден 1,590

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Големина: 157х157 см
Висина: 122 см

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !