Isadore 2 - Женска чанта

Код на Производот: 2675

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 16cm
Должина: 22cm
Џебови: 1 внатрешен џеб

Едноставна чанта која може да ја носите на дневни прошетки, а истовремено доста впечатлива како додаток за вечерни забави.