Iskra C37 E14 5.5W - LED светилка 3000k

Код на Производот: 906

Достапност:Има на залиха

190 ден 190
LED сијалица 5,5 W јачина 470 Lm јачина на светло Ra>80 индекс на боја 3000К Спектар на боја 30000 h животен век 200 c светлосен агол А++ енергетска ефикасност