Iskra DL-BL03PP-GY/BL - Блендер

Код на Производот: 10377

Достапност:Има на залиха

1,799 ден 1,799

Спецификации:
- Волтажа :220-230V~50/60Hz
- Јачина: 300W
- Отстранлива пластична чаша од 1,5l
- Две брзини на блендирање
- Функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање
- Мерица од 50ml
- Нож и куќиште од нерѓосувачки челик
- Простор за складирање на кабелот за напојување
- Лесен за употреба
- Лесен за чистење
- Димензии на кутија: 231(Д) x 191(Ш) x 415(В)
- Нето тежина: 4,05 kg

2 години гаранција