Iskra DL08 - Конвекторска греалка

Код на Производот: 7586

Достапност:Има на залиха

2,399 ден 2,399
- Моќност: 1700-2000W - Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz - Самостоен - Автоматско зачувување на топлина - Термичка заштита • термостат - Индикатор за состојба - Рачки за носење - Часовник - Димензии на кутија (во mm): 725 (Д) x 135 (Ш) x 475 (В) - Тежина на апаратот: 3,2 kg - Бруто тежина: 3,8 kg Гаранција: - 2 години